SEO Tuzagina Dikkat EdinArama Motoru Optimizasyonu, çevrimiçi bir varlığa malik olmanın işaret komplike yönlerinden biri haline gelmiştir.

Sıralamanızı kazanmanın anahtarı olan değişkenler daimî olarak güncellenir ve değişir ve hatalı gidebilecek sağlam fazla nesne vardır.

Üstelik, özen bazlı işletmeler kendince SEO, farklı türdeki işletmeler için oluşturulmuş stratejilerle zorunlu olarak yerine getirilmeyecek hedeflere sahip. Bu makalede, özen tabanlı işletmenizin çevrimiçi pazarlamasını yaparken kaçınmanız gereken 3 tuzağa bakacağız.

İşletmenizin çevrimiçi varlığı, sırf Google’ın okunuşu web sitenizi derecelendirmeye muavin yaşamış olmak yoluna kullandığınız herhangi tek web sitesinin yönergelerine okunuşu beklentilerine müsait olması durumunda size nesne) olacaktır.

Bunların hepsini kapladığından sakıncasız ol!

1. Google Benim İşletmem

İşletmenizi sahiplenmeniz gerektiğini, yerini Google Haritalarda işaretlemeniz okunuşu her şeyi doldurmanız gerektiğini anlatmak hakkında Google Benim İşletmem hizmetini henüz geçmiş zaman inceledik. şayet bunu daha yapmadıysanız evet da bunu gözden geçirip gözden geçirdiyseniz bile, yakın yapılmasını temin etmek önemlidir.

Doğru yere ehil olduğunuzdan sakıncasız olun. rastgele aynı konumun hatalı girilmesi ancak kullanıcıları yanıltmakla kalmaz, aynı zamanda Google eninde nihayetinde bulacaktır. tek kullanıcı şikayeti veya kendi algoritması ile yakalanırsınız ve listeleme tamamen değilse, listeleme yerleşiminizi SERP taharri Motoru Sonuçları Sayfası ortamında kaybedersiniz.

Ayrıca, yakınlarında işletme türü kategorisine iye olduğunuzdan emniyetli olun. Bu, kimi işletmelerin de dokunmadığı çoğu kez kaçırılan müşterek öğedir. Kategori, adresiniz okunuşu başka öğelerinizin dosdoğru bir kez şekilde doldurulduğundan ve harika fotoğraflarınızın olduğundan sakıncasız olun.

Google, kullanıcılara doğruca bilgileri bulmalarına asistan sarhoş olmak amacıyla bu bilgileri kullanıcılara sunar. Böylelikle, hatalı bilgiler, çevrimiçi pazarlama ve web sitesi sıralaması çabalarınızı önemli şekilde etkileyecek şekilde yanılgı yönlendirilir.

2. aşırıya kaçmayın

Anahtar kelimeleriniz var bu yayını lütfen gözden geçirmiyorsanız okunuşu Googleın sizin özgü sıralamak istediğinizi bilmesini siteyi incele istiyorsunuz. Bu kusursuz ve web sitenizdeki bu anahtar kelimeleri kopyaya okunuşu çeşitli sermaye etiketlere sahip geçmek kesin gereklidir.

Çok fazla olsa Google ile tek bayrak artacaktır. SEOnun sahtekarlıkla alakadar büyük tek sorunu var. Dünyanın her yerinde Googleı kötüye istimal okunuşu sıralama sinyallerini tahrif etme yetenekleriyle kendilerini tanımlayan fazla sayıda hileli ajans var.

Maalesef yıllar önce siteyi incele işe yaramayan eş teknik, kurgu söz doldurma idi. Ancak bu siteyi incele ayrıntılı müşterek dönem önceydi ve demin Google birilerinin ilgi düzeyini abarttığı vakit açıkça görebiliyor.

Anahtar kelimeleri kullanın, ancak tek belirtmesi yeterlidir. Sayfanızda konuyla alakalı olan noktayı belirledikten sonra, anlamsal varyasyonlara bakmaya başlayın. Kopya uygun birleşik şekilde akmalıdır okunuşu kolayca okunabilir olmalıdır, bu nedenle geçmiş zaman kopyanızı yazıp ardından SEO terimleri yoluna düzenleyin.

Terimin, sayfanın uzunluğuna sadık olarak 3 - 5 arasında sınırlandırılması sağlıklı tek fikirdir. yöresel olarak sorun yapan servis tabanlı işletmeler maksadıyla bu, hizmet verilen yere kesinkes uygulanır.

Abartma, yoksa Google yanlışsız olmadığını düşünüyor.

3. insicamlı olun

NAPınız İsim, Adres, Telefon numarası eksiksiz girişlerde aynı olmalıdır. Birkaç konumunuz varsa, işletmenizi yp.com, superpages.com okunuşu Yelp gibi web sitelerine eklerken her biri hakkında benzersiz girişler yapın.

Yalnızca sadece yere sahipseniz, her aynı konuş girişinin aynı telgraf bilgilerine malik olması amacıyla fazla sorgulayıcı olmanız gerekir. Bunu fazla dikkatlice gözden geçirin zira birtakım web siteleri, öğeleri azıcık farklı görüntüleyebilir ve bazen alanlar hatalı doldurulabilir.

Bunları inceleyin, sonunda Googlea okunuşu kullanıcılara çapraşık sinyaller göndermezsiniz.

Bu tuzaklardan herhangi birinden suçlu olursanız panik yapmayın. Düzeltilmesi kolaylık sorunlardır okunuşu dosdoğru olduğunda, Googleda henüz çok müşterek arazi edinmek maksadıyla fazla henüz yerinde müşterek şekilde olursunuz. Ayrıca, kullanıcılarınıza dürüst bilgileri sağlayarak ve herhangi yalnız şekilde yanıltıcı gibi görünmeyecek ancak şekilde yaver olacaklardır.

Bunların hepsini haklı çıkardıysanız ve kazanma sıralamasında çalışıyorsanız, ancak sağlamak uğruna çok ziyade şey olduğunu ya da her şeyi anlayamıyorsanız, lütfen bize bildirin. SEO Uzmanı eksiksiz çevrimiçi varlığınızı, hedeflerinizi gözden geçirecek ve bunları, sıralamak istediğiniz terimler maksadıyla web sitenizin puanını galip gelmek hakkında çalışan tek izlem geliştirmek yoluna kullanacaklardır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “SEO Tuzagina Dikkat Edin”

Leave a Reply

Gravatar